Rezervační a jiné podmínky statku Zikmundov

Kdo jsme?

Jsme celým jménem Statek Zikmunov s.r.o., IČ 28326601, sídlící ve Starých Hutích 95, se směrovacím číslem 68601, říkejte nám ale jen Zikmundov.

Jaký je smysl tohoto dokumentu?

Smyslem tohoto dokumentu je naplnit literu zákona a informovat, jaká práva máte a jaká práva máme zase my tak, abyste si váš pobyt u nás užili naplno.

Co poskytujeme?

Rádi vás u nás necháme přenocovat jeden či více dní a užít si naši skvělou kuchyni. A pokud chcete pobyt u nás darovat, máme pro vás krásné vouchery.

Jaká je cena za ubytování a další služby?

Všechny naše ceny jsou uvedeny na webových stránkách penzionu (www.zikmundov.cz). Pro naše hosty je vždy závazná cena, která je uvedena v potvrzovacím emailu, který každý host obdrží bezprostředně po provedení online rezervace. Upozorňujeme, že jednotná cena za ubytování a polopenzi uvedená na webových stránkách je složena ze dvou položek, a to ceny za ubytování a ceny za polopenzi (snídani a tříchodovou večeři). Součet na daňovém dokladu vždy odpovídá ceně na webových stránkách.

Budeme platit nějakou rezervační zálohu?

Ano, rezervační záloha je 1000,- Kč za osobu a noc. Tato záloha je zaplacena prostřednictvím platební brány na stránkách www.zikmundov.cz. Uhrazená záloha je nevratná s výjimkou případů v čl. 4, kdy pobyt byl zrušen ze strany Zikmundova, může být však převedena na jiný pobyt.

Chtěli byste pobyt u nás darovat?

V tom případě máme pro vás naše vouchery, kterým uděláte radost svým nejbližším. V případě, že máte zájem o zaslání dárkového voucheru, vyberte na stránkách www.zikmundov.cz (v záložce "vouchery") voucher v hodnotě 3000,- Kč, 5000,- Kč nebo 8000,- Kč a vyplňte fakturační údaje.

Kolikrát může být voucher použit?

Každý voucher má svůj jedinečný kód, který může být použit pouze jednou. Voucher může být použit při rezervaci termínu, a to zadáním jeho čísla do rezervačního formuláře.

V jaké formě obdržíte váš voucher a jaká je jeho platnost?

Vouchery zasíláme v elektronické podobě po zaplacení 100% ceny pobytu a jejich platnost je vždy 1 rok ode dne vystavení.

Můžu voucher použít na úhradu útraty v penzionu?

Voucher lze použít pouze při online rezervaci ubytování, použití jinak než při online rezervaci není možné. Voucher je určen pouze pro úhradu ubytování a stravování.

Jestli můžete voucher vrátit?

Ano, pokud to stihnete do dvou týdnů ode dne jeho úhrady. Samozřejmě vám obratem vracíme vše, co jste nám uhradili. Stačí, když nám pošlete mail s jeho číslem a my už se o vše postaráme.

Co když budeme chtít rezervovaný pobyt u vás zrušit?

Pokud jste si pobyt u nás rozmysleli nebo vám do toho něco prostě vešlo, můžete zrušit svoji rezervaci kdykoliv před příjezdem. Zrušení pobytu vyžaduje písemnou elektronickou podobu na adresu penzion@zikmundov.cz. Penzion Zikmundov zašle potvrzení o zrušení pobytu do 3 pracovních dnů ode dne doručení žádosti o zrušení.

Máte nějaké storno poplatky při zrušení pobytu?

Pokud nám zrušení oznámíte do 7 dní před začátkem pobytu, tak se to obejde bez nich a najdeme pro vás nový termín, na který převedeme uhrazenou zálohu. Pokud to bude ovšem méně než 7 dní před začátkem pobytu, případně k nám vůbec nedorazíte, znamená to propadnutí zálohy.

Může Zikmundov zrušit váš pobyt?

Proč bychom to dělali? Přesto se ale může stát, že se něco pokazí a bude potřeba něco opravit, takže nám nezbude než s velkou lítostí váš pobyt zrušit. Slibujeme, že se tak bude dít pouze ze zvlášť závažných důvodů a v případech vyšší moci. A samozřejmě uhrazená záloha vám bude i s naší omluvou zaslána na účet nejpozději do 3 pracovních dnů.

Budeme zpracovávat vaše osobní údaje?

Ano, ale s tou nejlepší péčí. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat pouze za účelem realizace vašeho pobytu či prodeje našeho voucheru. Rozhodně vás nebudeme spamovat ani jinak obtěžovat například nevyžádanou reklamou.

Jaké osobní údaje si o vás povedeme?

Jen vaše jméno a příjmení, místo bydliště, případně místo pro doručení voucheru. Dále váš email, telefon a případně identifikační číslo či daňové identifikační číslom, pokud jste podnikatel či podnikatelka.

Kdo bude mít přístup k vašim osobním údajům?

Přístup k vašim osobním údajům mají zaměstnanci Penzionu Zikmundov, pověření konkrétními úkoly vážícími se k účelu zpracování osobních údajů a dodavatel našeho rezervačního systému. Nikdo jiný.

Jak dlouho budou mé osobní údaje uchovávány?

Po celou dobu trvání našeho smluvního vztahu a následně po dobu nezbytně nutnou pro zajištění právních nároků ze smlouvy plynoucích. To znamená do doby, dokud se naše vzájemná práva a povinnosti mohou stát předmětem soudního sporu. S ohledem na promlčecí lhůty stanovené občanským zákoníkem budeme vaše osobní údaje uchovávat po dobu 10 let od ukončení smluvního vztahu.

A pokud byste nebyli s námi spokojeni, na koho se můžete obrátit?

No především na nás a my sjednáme nápravu. Jsme pro vás kdykoliv k dispozici přímo v penzionu nebo na telefonu 608 838 808, či na mailu penzion@zikmundov.cz. Zákon po nás však požaduje, abychom vás informovali i o mimosoudním řešení případných sporů, takže tak činíme i s vědomím, že náš host to zcela jistě nikdy nevyužije. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce (ww.coi.cz).

A něco na závěr

Tyto zikmundovské podmínky jsou a budou nedílnou součástí objednávky voucheru či rezervace ubytování v našem malém penzionu. Tešíme se na vás.

  • Maestro - logo
  • Visa - logo