Den u nás

U nás nemusíte řešit, kdy přesně končí snídaně a v kolik musíte vstávat do nového dne. Vždy se dohodneme. Vyspěte se tak dlouho, jak potřebujete, pusťte si svou oblíbenou hudbu, užijte si ranní sprchu. Hlavně nespěchejte. Na Zikmundově jste pánem času a ten plyne tak, jak si přejete.

Den u nás - Zikmundov
Den u nás - Zikmundov

Ranní rituál

Milujeme dlouhé snídaně, a proto vám servírujeme to nejlepší už od rána. Vyberte si, na co máte zrovna chuť. Je libo domácí vajíčka nebo čerstvou šťávu? Není problém. Věříme, že s plným žaludkem vypadá celý den o moc lépe.

Den u nás - Zikmundov
Den u nás - Zikmundov

Kde příroda znamená svobodu

Oblečte si své oblíbené džíny, nazujte pohodlné tenisky a vyrazte objevovat okolí. Nechte čerstvý vítr ošlehat vaše tváře, zaposlouchejte se do šumu lesa a odpočiňte si od nevyřízených mailů. Zpomalte a uvědomte si, že máte celý den jen sami pro sebe.

Den u nás - Zikmundov

Kuchyně, která nemá tajemství

Až najdete v buchlovských kopcích sami sebe, věřte, že vám pořádně vyhládne. U nás nehledejte jídelní lístky. Dejte si načas a zkuste nám popsat, na co máte zrovna chuť. Zikmundov není místem, kde mezi kuchyní a hosty stojí pevná zeď. Naopak. Naše otevřená kuchyně je místem, kde můžete pozorovat kuchaře při práci nebo mu prozradit váš rodinný recept.

Den u nás - Zikmundov
Den u nás - Zikmundov

Terapie zvukem

Žijeme zvukem, a proto na našich pokojích naleznete prvotřídní audio systém severské značky Bang & Olufsen. Zahalte se do hudebních tónů námi vybraných skladeb nebo si vytvořte vlastní playlist. Jsme si jistí, že až budete sedět v kádi a pít šampaňské za přítomnosti přenosného reproduktoru Bang & Olufsen, na tento soundtrack vašeho víkendu jen tak nezapomenete.

Den u nás - Zikmundov

Jak to u nás funguje jste už zjistili. A jak vypadají naše pokoje?

Kde usnete

Už víte, že chcete také prožít svůj den na Zikmundově?

Rezervovat